Cart

Customer Login

Lost password?

View your shopping cart

Produkte

Tea Tree Oil Cleansing Bar

Tea Tree Oil Cleansing Bar

Description

Nature’s Plus® Energizing Cleansing Bars janë një bashkim i përsosur i ekstrakteve bimore aromaterapeutike dhe të përbërësëve natyror dizinfektimi, 100% të pastër.

Çdo pllakë gjallëruese sapuni nxit ndjenjat me një gamë të fuqishme esencash dhe vajrash bimore dhe lulesh, dhe ndërkohë pastron butësisht dhe mban equilibrin delikat të lagështisë në lëkurë.

Tea Tree Oil Cleansing Bar është një formulë antibakteriale e krijuar për të pastruar lëkurën. Provoni virtytet antiseptike dhe sterilizuese të Tea Tree Oil (që është 100% i pastër), dhe efektet gjallëruese dhe frymëzuese të 11 vajrave esenciale, duke përfshirë Pishën, Kolandërin, Eukaliptin, Levandën dhe Rozmarinë.

Informacion për Produktin
Përbërësit
Sodium palmate, sodium cocoate/sodium palm kernelate, purified water, Melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, glycerin, aromatherapeutic essential oil complex, [Juniperus virginiana (cedarwood) oil, Eugenia caryophyllus (clove) flower oil, camphor, Coriandrum sativum (coriander) fruit oil, Mentha arvensis (cornmint) leaf oil, Eucalyptus globus (eucalyptus) leaf oil, Lavandula angustifolia (lavender) oil, d-limonene, Pogostemon cablin (patchouli) oil, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil], titanium dioxide, pentasodium pentetate, tetrasodium etidronate, iron oxide, Orange 4

 

 Nuk përmban elementë me prejardhje shtazore.

Product Detail

    No detail information
Comodo SSL